צילום מוצרים לאמזון

"

“Today everything exists to end in a photograph.”

Susan Sontag

על פי מחקרים הלקוחות שלך מחליטים תוך כ – 2.5 שניות
האם הם מקליקים על התמונה הראשית של המוצר שלך או ממשיכים למתחרה

מה הפסיכולוגיה מאחורי התמונות שמניעה את הקהל שלכם לקנות ? 

הצרכן הדיגיטלי מקליק על התמונה הראשית רק במידה וזו סיקרנה ומשכה את תשומת ליבו.  גם אם הוא לא בהכרח התכוון לקנות את המוצר שלכם, תמונה ראשית חזקה ומבודלת יכולה לשנות את דעתו ולגרום לו לקנות את המוצר מכם.

על פי מחקרים ב -2017 הקניות של האמריקאים ברשת היוו 49.4% מסך המכירות מוצרים בארה”ב

ו – 70.2% מהקונים ברשת רכשו את המוצר שלהם באמזון.

הצרכן הדיגיטלי האמריקאי קונה בצורה שונה ממה שאתם רגילים. הלקוח האמריקאי ראשית יסתכל על התמונות רק אם אלו סיקרנו אותו, הוא יקרא ביקורות – בעיקר בכדי שיאשרו לו את הקנייה. כלומר מבחינה פסיכולוגית הוא כבר קנה. עכשיו הוא רק יחפש חיזוקים מדוע המוצר הזה נכון עבורו. רק לבסוף יסתכל על המחיר.

דף צילום מוצרים לאמזון דוגמאות (5)
דף צילום מוצרים לאמזון דוגמאות (5)

דף צילום מוצרים לאמזון דוגמאות (4)
דף צילום מוצרים לאמזון דוגמאות (4)

דף צילום מוצרים לאמזון דוגמאות (3)
דף צילום מוצרים לאמזון דוגמאות (3)

דף צילום מוצרים לאמזון דוגמאות (2)
דף צילום מוצרים לאמזון דוגמאות (2)

דף צילום מוצרים לאמזון דוגמאות (1)
דף צילום מוצרים לאמזון דוגמאות (1)

איך אנחנו מביאים תוצאות ?

שלב 1: אפיון המותג ושלב המחקר

עובדים יחד איתך במטרה להגדיר כיוון ברור לפרויקט ותאום ציפיות. מחקר מעמיק הוא חיוני כדי להכיר אותך ולאפיין את המוצר. אנחנו חוקרים את המתחרים והמוצר שלך במטרה ליצור בידול ומקוריות. מגדירים את קהל היעד ופונים אליהם בגובה העיניים. צוות הקריאייטיב המקצועי שלנו מניע את הלקוחות שלך לפעולה. כך אנו בונים את השפה הויזואלית ואסטרטגיה השיווקית למוצר.

 שלב 2: קריאייטיב ופיתוח קונספט

שלב סיעור מוחות בו אנו מפתחים את הנתונים לקונספט יצירתי לפרויקט.

מעלים את הרעיונות בכתב כך שאתה תוכל להבין בדיוק אילו תמונות אנחנו מתכננים לצלם עבורך. פרה פרודקשן מקיף הינו הדרך הנכונה לפני תחילת הצילומים. דרך דמיון אנחנו עוזרים לך להבין איך יראה המוצר הסופי. הכנה נכונה כוללת אישור התכנים קופירטייניג וסגירת לו”ז מדויק תניב תוצאות בהתאם.

שלב 3: צילומים ועריכות

המוצר שלך עם הדמיון שלנו מקבל חיים. אנחנו דואגים להפקת הצילומים לליהוק מתאים לאנשי מקצוע ללוקיישנים ולציוד מתקדם. לאחר איסוף כל חומרי הגלם אפשר להתחיל את עריכת הקטלוג. אנחנו מאמינים שעריכה מקצועית היא מעבר לחיבור של תמונות ודרך קומפוזיציה ייחודית ניתן להעביר מסר ברור וליצור אינטראקציה עם קהל היעד שלך דרך המסך. אינטראקציה זו מובילה להגברת מודעות וחשיפה ובשורה תחתונה לרכישת המוצר ולרווחים עבורך.

שלב 4: פיין טיונינג ואופטימיזציה

כל החבילות שלנו כוללות במחיר התאמת הקטלוג הסופי לרצונותיך. בשלב זה נביא את הפרויקט למצב אידיאלי והטוב ביותר מבחינת ביצועים ברשת. נגיש לך את הפרויקט לצפייה ראשונית, במידה ויש לך הערות על הקטלוג שיצרנו עבורך זה השלב בו תוכל לבקש שינויים אלו ואנחנו ניתן טאצ’ים אחרונים להידוק וחידוד החומרים. רק לאחר האישור הסופי שלך נשלח לך את התמונות באיכות גבוהה להעלאה לרשת.

מה הערך המוסף בעבודה איתנו ?

בפורטו סטודיו מצלמים מוצרים בראייה שיווקית בלוקיישנים מותאמים אישית למוצר ולחנות אינטרנטית באמזון. אצלנו תמצא חבילות צילום מקצועיות הכוללות עריכת תמונות עיצוב תמונות ואינפוגרפיקה. אנחנו אחראים על כל שלבי ההפקה משלב כתיבת הרעיון עד שהמוצר עולה לאוויר. מתאימים את העיצובים ל TOS ולסטנדרטים של אמזון ומביאים את המוצר שלך לבלוט ביחס למתחרים.אנחנו דואגים לליהוק דוגמנים פרזנטורים לוקיישנים מיוחדים פרופס וציוד משלים ליצירת קטלוג ייחודי ומקורי . בונים עבורך קונספט בשילוב קופי מזוקק שיעבוד עבורך  לטווח הארוך

היתרונות ביצירת קטלוג בפורטו סטודיו

זהות עסקית ברורה

יצירת שפה ויזואלית במקום אחד יאפשר קו אחיד למיתוג העסקי שבנית. קטלוג תמונות שמדבר בשפה אחידה יעזור לקהל שלך לזהות אותך במהירות בג’ונגל חנויות האיקומרס ברשת. אצלנו תמצא חבילה מותאמת אישית שכוללת תמונות ועיצוב גרפי שיתנו בוסט בהשקת המוצרים שלך.

הכל במקום אחד a-z

אנו מציעים את כל הפתרונות הויזואלים לעסק שלך: צילומים מקצועיים בסטודיו פקשוטים צילומי אווירה עם דוגמנים פרזנטורים וטאלנטים שיציגו את המוצר שלך בצורה מקצועית עם לוק פרסומי ותדמית עסקית איכותית למוצרים. כל אלו מאפשרים בסיס יציב לניהול העסק.

תקשורת ויחס אישי

היתרון בעבודה איתנו מעבר ליצירת שפה ויזואלית וזהות עסקית ברורה לאורך כל הקטלוג הוא התקשורת והיחס האישי שאנחנו נותנים ללקוחות שלנו. תקשורת ישירה ונוחה עם אנשי מקצוע מוביל לתוצאות איכותיות כבר מהשלב הראשון וניכר מאוד בתוצאה הסופית.

אמינות לפני הכל

המשמעות של קנייה בטוחה היא הרבה יותר חשובה באונליין מהסיבה שהלקוחות שלך קונים דרך המסך. עיצוב קטלוג בשפה ויזואלית אחידה מייצר אמינות עבור הלקוחות והם מרגישים בטוחים בקניית המוצר שלך. כל מידע ועיצוב עיקבי שתציג להם יחזק את הביטחון שלהם לרכישה ולשיתוף חווית הקנייה ללקוחות הפוטנציאלים.

רוצים להוביל בשוק שלכם ?

רוצים לצלם בעצמכם DIY את המוצרים שלכם?

קורס ADIY 

מקדם עסקים בסמארט

נלמד איך לצלם תמונות מקצועיות

עם הסמארטפון ולהגדיל מכירות 

לקחת שליטה לידיים ולחסוך בעלויות !

מידע ״מאסט״ לכל מי שעוסק במכירות אונליין

רוצים להתעדכן בדרישות והסטנדרטים באמזון לתמונה ראשית ולתמונות בליסט?

כנסו לפורטובלוג ותשארו בעניינים

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this