הפקת סרטון לגיוס המונים

הפקת סרטון לגיוס המונים

קמפיין גיוס המונים הינה שיטת גיוס כספים  שבמרכזה פלטפורמה אינטרנטית ( אתר ) לתועלת הציבור המפעילה אתר המממש רעיונות יצירתיים באמצעות מימון המונים. האתר הוקם בשנת 2008, ובשנים האחרונות הפך לכלי קידום משמעותי ואפקטיבי עבור קבוצות או יחידים אשר מעוניינים לגייס תמיכה וכספים לפרויקט או למיזם שלהם. השיטה הפכה במהרה ל’ויראלית’ וסייעה ליוצרים ויזמים רבים להגשים חלומם ללא פניה ישירה למשקיעים גדולים. בשנת 2014 היקף התקציב שגויס למיזמים דרך הפלטפורמה ‘קיקסטארטר’ עבר את רף המיליארד דולר בשנה.

כמו בכל תחום בעולמות הדיגיטליים גם התחום של גיוס המונים עבור מהפכות והתפתח וכיום ניתן לצאת לקמפיין גיוס עם נראות שיווקית מתקדמת ולא בנאלית או פשוטה כפי שהפלטפורמה הציעה בתחילת דרכה. אחת הדרכים העיקריות היא יציאה לקמפיין עם נראות ויזואלית ( סרטונים בערוצים הנכונים ).

הפקת סרטונים לקיקסטארטר – פורטו סטודיו

היכולת לגייס 100% תמיכה לפרויקט ואת כל הכסף הדרוש תלויה , בין שאר המשתנים, ברמת הפרזנטציה של השירות, וברעיון או המוצר של המועמדים לגיוס בפלטפורמה. אחד הכלים הטובים ביותר לכך הוא כמובן סרטון וידאו.

ישנם 3 אתרים מרכזיים שיכולים לשרת את הלקוח הישראל:

  • קיקסטארטר- האתר הגדול והמוביל, מחייב חשבון (account) מחו”ל ולא ניתן לחשבון ישראלי להירשם ישירות.
  • אינדיגוגו- אתר אמריקאי גדול, מסנן פחות וליברלי יותר מקיקסטארטר.
  • הדסטארט- האתר הישראל, נפוץ יותר בקרב גולשים ישראלים המסתפקים בשוק המקומי.

הפקת סרטון לגיוס המונים– הצעדים הראשונים

השלב הראשון, טרם הפניה לסטודיו הנכון, הוא כמובן גיבוש הרעיון, ביצוע מבחנים ובחינות למסוגלות שלו והבנה כי המיזם יצדיק את המאמצים ליישומו.                                              

השלב השני הינו בניית אסטרטגיית גיוס המשאבים. במידה ונלקחה החלטה להתמקד באפיק של גיוס המונים יש לבחור את הפלטפורמה המתאימה ביותר ואז גם לבחור את הסטודיו שיוכל למקסם את הסיכוי להגיע למימון המיוחל.                                                                                     

השלב השלישי- השלב השלישי שייך לנו……אנשי המקצוע בסטודיו יידעו לכוון אתכם ולייצר אתכם את הסרטון המתאים ביותר לכם ולקהל היעד שלכם.

הפקת סרטונים לקיקסטארט

חושבים לפתוח קמפיין גיוס המונים ?

מחפשים סטודיו מקצועי שיידע לכוון אתכם ולייצר עבורכם את הסרטון הטוב ביותר ?

‘סטודיו פורטו’ מקבל עשרות פניות בחודש להפקת סרטון המיועד לקידום המונים. אחת המגבלות הקשות של היזמים הינה העמדת תקציב להפקת הסרטון. לצוות הסטודיו פתרון יצירתי ונוח לאותם יזמים כמו תקציב שפוי, תשלום על בסיס שותפות חלקית ועוד.

אתם מוזמנים לפנות אלינו, לצוות הסטודיו, עדי ואסף המייסדים והמנהלים של ‘פורטו’ ישמחו לסייע לכם “ולפזר את הערפל”  בכל השאלות והתהיות. אתם מוזמנים לגלוש באתר ולהתרשם מעבודות ופרויקטים קודמים של צוות המשרד וכן ליצור עמנו קשר ישיר בטלפון 03-6563533 או במייל.

רוצה להירשם לפורטו בלוג ולקבל עדכונים ישירות למייל ?

*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלך ולא נשלח לך דואר ספאם, תוכל לבטל את ההרשמה בכל זמן שתרצה.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this