הפקת פרסומות לטלוויזיה

הפקת קליפים

למרות עלייתה של המדיה הדיגיטלית בשנים האחרונות הרי שהמדיום הטלוויזיוני עדיין שולט בתודעת הקהל. דברים גדולים מגיעים לטלוויזיה ומשם הם ממשיכים לרשתות החברתיות וכדומה. כדי לבלוט באמת צריך לייצר סרטון איכותי שעומד בסטנדרטים של ציבור הלקוחות רגע לפני העשור ה-3 של האלף השלישי.

סטודיו פורטו – הפקת פרסומות לטלוויזיה

האמצעים הדיגיטליים מאפשרים היום לכל אזרח לייצר קליפים וסרטונים. יחד עם זאת יש פער עצום ודרך ארוכה של סרטוני תדמית או קליפים באווירה ביתית- חובבנית ובין הפקת פרסומות לטלוויזיה: ציוד, רמה מקצועית, הכנות, היכרות עם אנשים בתעשייה ובעיקר תקציב.                                                                                                                

כדי לפצח את סוד ההצלחה של פרסומות לטלוויזיה צריך להכיר את התעשייה, לשלב ניסיון עם כישרון ולרקוח מוצר מוגמר מהוקצע, ייחודי ומעניין שישרת את המוצר או השירות שלכם בצורה הטובה ביותר. אפקטים ויזואליים כמו גם עריכה קצבית, תסריט מוקפד ואופטימיזציה של התוכן לקהל הגולשים הם דרישות הסף לסרטון פרסומת איכותי.

הפקת פיילוט לסדרה לטלוויזיה

ערוצי הטלוויזיה המסחריים בישראל מקבלים בכל יום עשרות פניות והצעות להקרנת סדרות ותוכניות טלוויזיה. במקרים רבים היוצרים יתבקשו לייצר פיילוט טרם יתחיל הפרויקט הצילום הכולל. הפקת פיילוט לסדרה לטלוויזיה דורש מקצוענות גבוהה הכרוכה בעבודה עם כותבים בעלי ניסיון, תסריט מקורי, שחקנים מוכחים וצלמים מנוסים שמכירים לפני ולפנים את התעשייה ויודעים מה הדברים הטכניים והתוכניים הדרושים להצליח עם פיילוט לסדרת טלוויזיה בתעשייה.

הפקת סרט לקולנוע / הפקת פיצר

צוות המשרד נמצא “ושוחה” כבר שנים רבות בתעשיית הסרטים הישראלית, ומנוסה  בהפקת פיצר ( סרט קולנוע באורך 90 דקות ) או בהפקת סרטים מלאים. הסטודיו מהווה one stop shop  ומסוגל להפיק סרט ב-360, דרך כל שלבי ההפקה: בימוי, ליהוק, סקאוטינג ללוקיישן ועוד.

הפקת קליפים

בעבר השקיעו האומנים את מרבית מרצם וזמנם בהפקת אלבומים, שלא לומר תקליטים…

כיום, כחלק ממהפכת התקשורת הזירה האמיתית של האומנים היא ביוטיוב, האלבום הנקנה בחנויות איבד את ערכו כמעט לחלוטין ולמעלה מ-90% מהציבור עושה שימוש בערוץ היוטיוב בשביל לשמוע או לראות מוזיקה.

צוות הסטודיו הפיק עשרות קליפים למוזיקאים ישראלים מובילים. השילוב של ניסיון, יכולות מקצועיות ויצירתיות של צוות הסטודיו מזמין בכל שנה אומנים רבים לפתחו של סטודיו לצורך הפקת קליפים.

רוצים להפיק סרטון טלוויזיה ? סרטון פרסומת, סרטוני תדמית, סרטוני אנימציה או כל סרטון אחר?

פנו אל ‘סטודיו פורטו’, מייסדי הסטודיו: עדי ואסף, ישמחו לסייע ולעזור לכם בתהליך ההפקה. גלשו באתר והתרשמו מעבודות קודמות של הסטודיו ומביקורות של הלקוחות.

ניתן להשיג אותנו בטלפון 03-6563533 או במייל.

רוצה להירשם לפורטו בלוג ולקבל עדכונים ישירות למייל ?

*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלך ולא נשלח לך דואר ספאם, תוכל לבטל את ההרשמה בכל זמן שתרצה.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this