צילום מוצר על רקע לבן

צילום מוצר על רקע לבן

המהפכה התקשורתית והנגישות של המוצרים הנמכרים ברשת האינטרנטית שינתה לחלוטין את מפת הקניות ואת הדרך בה הציבור קונה מוצרים. בכל שנה בישראל מתבצעות למעלה מ 5.5 מיליון רכישות של מוצרים דרך הרשת מאתרים בינלאומיים ועוד מספר מיליוני רכישות באתרים ישראלים.

אתרי ecommerce מקצועיים מציפים את הרשת ומתחרים על כיסו של הלקוח. לדרך בה מוצג המוצר יש חשיבות רבה ולוויזואליות של המוצר יש משקל מכריע בבחירתו של הלקוח לקנות אותו. לצורך כך יש צורך בביצוע ימי צילום למוצרים. הרוב המכריע של החברות מבקשות לבצע צילום מוצר על רקע לבן או בשפה המקצועית צילום פקשוט. הדבר נוסע בין השאר בדרישה המקצועית של אתרי הענק כדוגמת אמזון.

אמזון- מכתיבה ומייצרת סטנדרט בכל העולם

אין כמעט אזרח שלא מכיר את אמזון, קיימים יותר אזרחים בארה”ב שביצעו רכישה מאמזון מאשר אזרחים שלא ביצעו רכישה באתר הענק. מי שמכיר את האתר יודע לציין את המקצועיות והאחידות בהם מוצגים המוצרים, כולם על רקע לבן….למעשה אמזון מכתיבה כללים נוקשים מאוד לגבי כיצד מוצר צריך להיראות וכיצד להיות מצולם:  צילום על רקע לבן RGB 255, איסור חותמת מים, מדבקות, כיתובים ועוד הגבלות שניתן לראות אותם באתר הרשמי של אמזון או דרך הלינק כאן

למעשה, לכל ספק המעוניין להציג את המוצרים שלו באמזון יהיה קשה לייצר תמונות איכותיות שיעמדו בסטנדרט של אמזון ללא הסתייעות של צלם המתמחה בצילום מוצרים.

מה קורה בישראל ?

הדרך מארה”ב לישראל בתחום ה- shopping מאוד קצרה. בישראל קיימים אלפי אתרי חנות ecommerce ברמה מקצועית גבוהה מאוד והצורך בצילום מקצועי של המוצרים, בעיקר על רקע לבן חלק הולכת וגוברת.

סטודיו ‘פורטו’ מפעיל מחלקה שלמה העוסקת רק בצילום מוצרים לחברות, הביקוש הגדול כמו גם הרמה המקצועית של הציוד והצילום בסטודיו הפכו את המחלקה למובילה בתחומה. כחלק מהיכולות של הסטודיו והערך המוסף שלו הוא יודע לקחת את התמונות ולהפוך אותם לקטלוג מקצועי(במקביל לכניסה שלהם לאתרים).

הערך המוסף של סטודיו פורטו

מעבר לעובדה שקיימת מחלקה מקצועית שמטפלת בתחום של צילומי מוצרים יש מספר יתרונות לעבודה עם הסטודיו בתחום צילומי המוצרים:

  • היכרות עם המגבלות וההנחיות המדויקות של האתרים הגדולים השונים ( אמזון, איבי וכו’ )
  • ציוד מתקדם.
  • היכרות עמוקה עם עולם השיווק הבינלאומי ועם השוק בישראל.
  • הבנה שיווקית במגזרים ותחומים רבים. צוות הסטודיו מבין את המוצר ואת הקהל שקונה אותו. הידע העשיר ממקסם את תהליך הצילום ומייצר מוצר מצולם באופן המיטבי ביותר.
  • נגישות- הסטודיו יושב במרכז הארץ, קרוב למרכז הכלכלי הגדול במדינה. יש לו יכולת לצלם בסטודיו או בבית הלקוח.

מעבר לצילומי המוצרים, הסטודיו מספק שירותי עיצוב לוגו, מיתוג עסקי, סלוגן, עיצוב אריזה למוצר (כולל לפליירים) ועוד מגוון מוצרים. רוצים להגדיל את כמות ההקלקות על התמונות של המוצרים שלכם? צילום על רקע לבן או צילום פקשוט הוא הכרחי. צרו קשר עם עדי ואסף בטלפון 03-6563533 או השאירו פרטים במייל, אנחנו נשמח לחזור אליכם בהקדם ולסייע.

רוצה להירשם לפורטו בלוג ולקבל עדכונים ישירות למייל ?

*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלך ולא נשלח לך דואר ספאם, תוכל לבטל את ההרשמה בכל זמן שתרצה.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this